Welcome to our forum.
Please login or register.

11 Decembrie, 2017, 09:04:59 p.m.
Pagini: 1 ... 18 19 [20]   « precedentul următorul »

Subiect: ebay  (Citit de 33244 ori)

0 Members şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

aokimare

• Moderator
  • DCR Headquarters
  • Mesaje postate: 937
memorat

cine vrea poate sa ma sune: 0722.277200
daca nu raspund, poate incerca din nou

cipone

• Moderator
  • Mini Racing Corner
  • Mesaje postate: 733
  • Re: ebay
    « Răspuns #286 : 02 Februarie, 2016, 09:08:13 p.m. »
whaaaat!!!...maine o pun si eu pe a mea la vanzare...:)):))
memorat

aokimare

• Moderator
  • DCR Headquarters
  • Mesaje postate: 937
    « Răspuns #287 : 02 Februarie, 2016, 10:04:16 p.m. »
aproape 200 euro s-a dat......WTF???
memorat

cine vrea poate sa ma sune: 0722.277200
daca nu raspund, poate incerca din nou

cipone

• Moderator
  • Mini Racing Corner
  • Mesaje postate: 733
    « Răspuns #288 : 03 Februarie, 2016, 09:20:31 a.m. »
o fi fost semnata ceva...
memorat

malachi

• *
  • Mesaje postate: 197
    « Răspuns #289 : 09 August, 2016, 10:45:50 a.m. »
Salut. Am o problema cu un seller de pe ebay si nu stiu daca e din vina mea sau e rea vointa. Am cumparat o macheta care s-a dovedit a nu fi "Like new" cum a prezentat-o in anunt. I-am comunicat si s-a oferit sa imi ramburseze partial suma. Am asteptat 2 saptamani si nu am primit nimic, nici in balanta contului de Paypal nu apare nimic, nici in contul cardului cu care am facut tranzactia Paypal. Redau mai jos discutia

EU: Hi. I checked again and I have 0 in paypal balance. The last transaction is with you from 17 July. Is it possible that the transaction was declined by Paypal? I attached an image from my paypal with the balance.

Thanks,

EL: Hello razvanbora I have looked on my PayPal account it is still there waiting for you the ID number is ............ trust this will help you Geoffrey

EU:Hi. The problem is that I don't know what to do with this. I received once a partial reimbursement but the seller just send the money to my account, I had them in my PayPal balance. Could you please help and tell me what to do to receive the money?

Many thanks,

EL: Hello razvanbora I think I understand what has happened you have received the money but some more has come through just send back the extra is that has happened Geoffrey

What??? Eu ii spun ca nu am primit nimic si el imi spune sa trimit inapoi ce am primit in plus? Si nu inteleg cu ce ma ajuta ca la el in Paypal ma asteapta suma cu ID.....(mi-a dat un sir de numere, ID-ul tranzactiei). Mersi.
memorat

Rafa

• *
  • Mesaje postate: 75
    « Răspuns #290 : 09 August, 2016, 05:50:02 p.m. »
Salut Razvan,

Mai mult ca sigur problema este de la el, atata timp cat nu ai tranzactii in asteptare in contul de paypal. Poti sa ceri ajutorul celor de la paypal facand referire la ID tranzactiei furnizat de vanzator. Cred ca asta ar fi cea mai buna solutie. Succes!
memorat

malachi

• *
  • Mesaje postate: 197
    « Răspuns #291 : 10 August, 2016, 02:27:25 p.m. »
Merci, am reusit sa rezolv, problema era de la el, nu facuse corect tranzactia :).
memorat

Rafa

• *
  • Mesaje postate: 75
    « Răspuns #292 : 08 Septembrie, 2016, 11:08:24 p.m. »
De trei saptamani tot urmaresc machetele expuse spre vanzare de catre acest seller din USA si ma minunez mai mereu atat in privinta modelelor cat si in privinta preturilor la care se vand. Sunt doar muschi americani, despre unele machete nici nu am stiut ca s-au fabricat. Merita un click.

http://www.ebay.com/itm/GMP-1-18-Diecast-1969-Chevy-Z28-Nova-MIB-/371728097967?hash=item568cb8a2af:g:k2YAAOSwvzRXzIUa

memorat
Pagini: 1 ... 18 19 [20]   « precedentul următorul »