Welcome to our forum.
Please login or register.

20 Octombrie, 2017, 08:03:45 a.m.

Subiect: Poll: Fotografia lunii - Mai 2016  (Citit de 1650 ori)

0 Members şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

andrei006

• Moderator
  • 4x4 Fan
  • Mesaje postate: 1,530
Poll-ul pentru luna Mai este gata. Aveti la dispozitie 5 zile. Votarea se face prin selectarea bulinei din dreptul pozei preferate (stanga jos).

Bafta participantilor !
memorat

andrei006

• Moderator
  • 4x4 Fan
  • Mesaje postate: 1,530
Castigatorul editiei este bizi. Felicitari !

Asteptam tema pentru urmatorul concurs.
memorat

bizi

• **
  • Mesaje postate: 681
Multumesc frumos si felicitari tuturor participantilor !

Tema pentru urmatorul concurs: 24 Heures du Mans
memorat

shortcut2andrei

• *
  • Mesaje postate: 220
de sezon ... :)
memorat

raduferrari

• **
  • Mesaje postate: 695
Toyota TS020 GT-One, Le Mans 1998

memorat

Johnny_Bravo

• *
  • Machete
  • TAIE CRAPUL, VIATZA E O PLAJA !
  • Mesaje postate: 1,394
propun sa declaram poza deja castigatoare, ca sa ii scutim domnului niste stres cu telefoanele, contestatiile si altele de genul....pareri?
memorat
Nu se poate demonsta ca toate OZN urile sint de origine extraterestra, dar expertii sint de acord ca orice nava stralucitoare in forma de trabuc sau disc, in stare sa se ridice brusc la 20 000 de km, necesita bujii si siteme de intretinere disponibile exclusiv pe Jupiter.

serxess

• **
  • Mesaje postate: 324
Apreciez caterinca atunci cand e cazul. Faptul ca Radu este consecvent si participa la concurs luna de luna, este de apreciat, cu atat mai mult cu cat sunt putini cei care mai tin pe linia de plutire acest forum.
« Ultima Modificare: 01 Iulie, 2016, 08:35:43 a.m. de serxess »
memorat

Johnny_Bravo

• *
  • Machete
no...oricum este singura luna asta.
despre partea cu forumul si linia de plutire....din pacate eu mi-am pus tubul cu oxigen de mult ca sa mai intru pe aici...este la cativa metri sub apa, sper sa ne reziste ceasurile.  ;)
memorat
Nu se poate demonsta ca toate OZN urile sint de origine extraterestra, dar expertii sint de acord ca orice nava stralucitoare in forma de trabuc sau disc, in stare sa se ridice brusc la 20 000 de km, necesita bujii si siteme de intretinere disponibile exclusiv pe Jupiter.

Johnny_Bravo

• *
  • Machete
tot eu...radu, se pare ca ai castigat prin neprezentare, asa ca (daca si moderatorii sint de acord) cred ca poti alege tema de luna asta ca sa nu mai pierdem timpul cu o votare inutila....aparent doar asa poti castiga.
memorat