Welcome to our forum.
Please login or register.

19 Ianuarie, 2018, 01:12:09 a.m.

Subiect: Cumpar Ferrari 250 GT SWB California Spyder LE 2,500 Blue (1961) - CMC  (Citit de 2295 ori)

0 Members şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

malachi

• *
  • Mesaje postate: 197
Pentru ca se apropie ziua mea de nastere, m-am hotarat sa dau sfoara in tara pentru minunatia de mai sus. Tin neaparat sa fie varianta albastra :).
memorat

shortcut2andrei

• *
  • Mesaje postate: 220
Pentru ca se apropie ziua mea de nastere, m-am hotarat sa dau sfoara in tara pentru minunatia de mai sus. Tin neaparat sa fie varianta albastra :).
Mihai are una de vanzare ... poti sa-l contactezi si sa vezi daca ti-o da mai ieftin avand in vedere ca nu mai are comisioanele Ebay si Paypal ;)
http://www.ebay.com/itm/CMC-Ferrari-250-California-Blue-M-092-NEW-/311647406239?hash=item488fa2089f:g:fFAAAOSwzJ5XUydM
memorat

malachi

• *
Mulţam. Văd că nu a mai intrat aici de 2 ani :(.
memorat

Gabriel

• **
  • FERRARI !
  • Mesaje postate: 367
Mihai isi vinde colectia?
memorat

shortcut2andrei

• *
Mulţam. Văd că nu a mai intrat aici de 2 ani :(.
Nu conteaza ... i-am zis ca esti interesat asa ca ii poti da un mesaj la listingul de pe Ebay si sa vorbesti cu el ... poate ve intelegeti ;)
memorat

shortcut2andrei

• *
Mihai isi vinde colectia?
Nu stiu ... el a avut mai mereu machete la vanzare
memorat

malachi

• *
Și...ne-am înțeles ;D!
memorat

Johnny_Bravo

• *
  • Machete
  • TAIE CRAPUL, VIATZA E O PLAJA !
  • Mesaje postate: 1,394
masa, dansul si felicitarile....cand?
memorat
Nu se poate demonsta ca toate OZN urile sint de origine extraterestra, dar expertii sint de acord ca orice nava stralucitoare in forma de trabuc sau disc, in stare sa se ridice brusc la 20 000 de km, necesita bujii si siteme de intretinere disponibile exclusiv pe Jupiter.

malachi

• *
Mai durează puțin până intru în posesia ei. Când se va întâmpla asta...Fornetti la toată lumea :P.
memorat

Johnny_Bravo

• *
  • Machete
  • TAIE CRAPUL, VIATZA E O PLAJA !
  • Mesaje postate: 1,394
boierule! asteptam o prezentare pe lac.
memorat
Nu se poate demonsta ca toate OZN urile sint de origine extraterestra, dar expertii sint de acord ca orice nava stralucitoare in forma de trabuc sau disc, in stare sa se ridice brusc la 20 000 de km, necesita bujii si siteme de intretinere disponibile exclusiv pe Jupiter.

shortcut2andrei

• *
Mai durează puțin până intru în posesia ei. Când se va întâmpla asta...Fornetti la toată lumea :P.
Hai ca mie poti sa-mi dai o dobrogeana cu branza dulce si stafide ca ti-am dat pontu' :))

Sa o stapanesti sanatos!
memorat

malachi

• *
Şi o bere rece, să trăiți! Apreciez pontul ;).
memorat

malachi

• *
Se poate inchide, multumesc.
memorat